TOKİ'nin Kuzey Ankara projesindeki villalar satışa çıkıyor

4 Ekim 2018

Toplu Konut İdaresi, (TOKİ)  Ankara "KuzeyKent"te inşa edilen 50 adet villayı açık arttırma ile satışa sundu.

KuzeyKent Projesi Ankara’nın kuzeyinde bir milyon 655.000 m2 alan üzerine inşa edildi. Yeni bir yaşam alanı olan ve farklı gelir grubundan insanları aynı yerde buluşturacak KuzeyKent Projesi’nde yer alan 50 adet villa 18 Ekim tarihinde açık arttırma ile sahiplerini bulacak.

Açık artırma 18 Ekim 2018 tarihinde (Perşembe günü) saat 14.00’de TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde yapılacak. Ayrıca internetten (www.emlakyonetim.com.tr) canlı yayın yapılacak.

Açık arttırma yöntemi ile satışa sunulan 50 adet villa %40 peşin 48 ay ve %50 peşin 60 ay vade seçenekleri ile satılacaktır. Peşin ödemelerde ise %10 indirim uygulanacaktır.

Açık Artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. tarafından yürütülecek. Başvurular/teminatlar Türkiye Halk Bankası A.Ş.’nin tüm şubeleri aracılığı ile kabul edilecektir. Ayrıca, açık artırma (teklif alma) gününde de başvuru kabul edilecektir.

Satışa ilişkin detaylı bilgiye www.toki.gov.tr ve www.kuzeykent.com.tr internet adreslerinden ve 0850 305 53 53 numaralı telefonlardan ulaşılabilecek.

Bütün sosyal ihtiyaçlar karşılanacak
TOKİ’nin Ankara Kuzeykent projesi içerisinde vatandaşların sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak bütün alanlar yer alıyor.

KuzeyKent projesi çok yönlü ve vatandaşlarımızın bütün ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde inşa edildi. Proje içerisinde; yürüyüş yolları, mini futbol sahası, basketbol oyun alanı, basketbol antrenman sahası, voleybol sahası, spor aletleri, masa tenisi, kaykay pisti, spor salonu, açık ve kapalı yüzme havuzları yer alıyor. Ayrıca, çocuk oyun alanları, eğitici oyun duvarları, çocuk yüzme havuzu, spor alanları ve geniş yeşil alanlar ile çocuklarda yeşille iç içe bir yaşama kavuşacak.

Ankara’ya yeni bir değer katacak proje kapsamında 700 bin metrekare alan üzerinde 76 bin ağaç, 5 milyon çalı yer alıyor. Kuzey Yıldızı rekreasyon alanında ise, 23 farklı büyüklükte süs havuzu, müzik ve dans eşliğinde ses-ışık ve su oyunu gösterilenin yapılmasına imkan veren havuz,  2 giriş kapısı,  21 restoran, 10 lokanta, 10 kafe, 817 araç kapasiteli açık otopark, yaşlılar merkezi 5 bin kişilik amfi, nikah ve düğün salonu yer alıyor.

Satış Duyurusu 
Satış Listesi