ONLINE TAKSİT SORGULAMA

TOKİ 27 ilde 147 arsayı satışa çıkardı

10 Ekim 2017

TOKİ’den yatırımcıya fırsat

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Adana, Afyon, Ağrı, Ankara, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bursa, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, İstanbul, İzmir, Karabük, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Mersin, Sakarya, Samsun, Siirt, Tekirdağ ve Van’da toplam 1.102.726,35 m2 büyüklüğünde 147 adet arsayı (konut, ticaret, sosyo-kültürel tesis, merkezi iş, çarşı, iş ve alışveriş merkezleri, sanayi, depolama, özel kreş, özel eğitim, özel sağlık, konut dışı kentsel çalışma, bakım ve akaryakıt tesis alanı, LPG istasyonu niteliğinde) yaklaşık 960 milyon TL muhammen bedelle “Açık Artırma” yöntemi ile satışa sundu.

Müzayede 26 Ekim 2017 Perşembe günü, saat 13:30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve TOKİ İstanbul Hizmet Binasında gerçekleştirilecek.

Satışa sunulan bazı arsaların nitelikleri şöyle;

İSTANBUL
Başakşehir Kayabaşı ve Hoşdere’de özel sağlık tesis, bakım ve akaryakıt tesis alanı, konut, Esenyurt Hoşdere'de bakım ve akaryakıt istasyonu, Kağıthane Merkez ve Gürsel’de bakım ve akaryakıt istasyonu, konut, Üsküdar’da özel eğitim alanı niteliğinde imarlı arsalar.

ANKARA
Akyurt’ta sanayi ve depolama alanı, Çankaya Çayyolu’nda gelişme konut alanı, ticaret, Etimesgut Yapracıkköyü’nde konut, Gölbaşı Taşpınar, Virancık ve Örencik’te konut, Kahramankazan’da konut, ticaret, Mamak’ta merkezi iş alanı, Pursaklar Saray'da konut, Sincan Alcı'da ve Yeni Peçenek’te konut, ticaret, Yenimahale Yuva'da konut ve ticaret niteliğinde imarlı arsalar.

İZMİR
Çeşme Reisdere’de konut, Narlıdere’de konut + ticaret + özel eğitim + cami + park + yol, Urla Sıra’da konut niteliğinde imarlı arsalar.

ADANA
Sarıçam Akkuyu’da ticaret ve konut, Seyhan Şakirpaşa’da sosyo-kültürel tesis ve ticaret niteliğinde imarlı arsalar.

ESKİŞEHİR
Odunpazarı Yenidoğan’da konut, merkezi iş alanı niteliğinde imarlı arsalar.

Detaylı bilgilere www.toki.gov.tr ve www.emlakyonetim.com.tr internet adreslerinden ve 444 86 54 numaralı telefondan ulaşılabilecek.